Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom na najbliższy weekend przygotował bukmacher Betclic Polska. Za poprawne wytypowanie ośmiu graczy typer może liczyć na extra bonusy. A pula nagród w promocji „Piłkarki Jackpot” wynosi 40 000 PLN.

Piłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic

Piłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic

Trzeba śmiało powiedzieć, że emocji podczas pojedynków we włoskiej Serie A nie brakuje. I przede wszystkim bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja o Mistrzostwo Kraju. A dodać do tego trzeba dodać, że przed nami ciekawe mecze, jak AC Milan vs Atalanta, czy też Lazio vs Sassuolo.

Gracz, który chce wziąć udział w ofercie promocyjne „Piłkarski Jackpot” to przede wszystkim musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betlic.pl jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Wspomniana akcja dostępna jest typerom do 23 stycznia do godziny 18:00.

Obstawiaj Serie A i wygrywaj kasę:

Legalny bukmacher Betlic Polska w ramach wspomnianej promocji dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na których musi znajdować się dokładna ilość ośmiu meczy. Na każde z niżej dodanych potyczek gracz musi oddać typy w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)” pochodzące ze oferty przedmeczowej:

  • AC Milan vs Atalanta
  • Udinese vs Inter
  • Fiorentina vs Crotone
  • Juventus vs Bologna
  • Genoa vs Cagliari
  • Verona vs Napoli
  • Lazio vs Sassuolo
  • Parma vs Sampdoria
bonus bez wpłaty od sts

Dodać jest warto, ze każdy użytkownik ma prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali te mecze oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 40 000 PLN.Nagrody na kontach zwycięzców znajdą się najpóźniej do 25 stycznia do do godz. 16:00.

Pewny zakład na start w Betclic Polska 2021:

Legalny bukmacher Betclic online PL na start każdemu graczowi oferuje pierwszy pewny zakład. Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie w momencie, gdy w formularzu rejestracyjnym zostanie wpisane hasło promocyjne –>> KOD550.

To sprawi, ze jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typerom. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS rozdaje bonusy na Nowy Rok 2021.
Następny artykuł584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.