Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eWinner na sam początek. Każdy z użytkowników może liczyć na bonus o wartości nawet 610 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w eWinner.

Najnowszy kod promocyjny w eWinner.

Na samym wstępie zaznaczyć jest warto, że w skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner wchodzą: Cashback do 110 PLN oraz bonus do 500 PLN za drugi depozyt.

Krok pierwszy, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie zaledwie kilka chwil, gdyż wymagane jest tam podanie wyłącznie swoich podstawowych danych.

610 PLN na start u bukmachera eWinner PL:

Nie można również zapominać i wpisaniu kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Podobnie jak bukmacher STS oferuje on dodatkowe promocje i bonusy bez ryzyka.

Kolejna czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu i zagranie dowolnego kuponu promocyjnego, na którym mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie są dostępne u bukmachera eWinner.

bonus bez wpłaty od sts

Jeśli faworyci Cię nie zawiodą gracza to, na jego konta trafi cała wygrana. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 110 PLN.

Kolejny bonus na konto gracza trafi na konto każdego użytkownika pod warunkiem dokonania drugiej wpłaty. Wówczas typer będzie mógł liczyć na premię równowartości dokonanej wpłaty, która maksymalnie może wynieść nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepszy typer KSW 60. Bonsuy dla najlepszych od Betclic
Następny artykułBonus 50 PLN za obstawianie Polska – Szwecja od bukmachera eFortuna
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.