Bonus w formie Cashbacku oferuje swoim nowym graczom bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, aby pierwszy kupon był objęty zakładem bez ryzyka.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał kontu bukmachera BetClic Polska.

Warunki tej promocji są bardzo proste, a sam proces rejestracyjny jest czytelny i nikomu nie zajmie zbyt wiele czasu. Krok pierwszy i podstawowy w tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny KOD510 to sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji Casbacku.

BetClic kod promocyjny

Po tym pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu. Gracz sam wybiera jakie typy będą na nim się znajdować.

Jeśli okaże, ze został rozliczony jako wygrany to cała kwota trafi na konto typera. W razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Gracz maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułŁotwa – Polska darmowy bonus od bukmachera STS
Następny artykułKupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.