Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji i dokonają pierwszej wpłaty u bukmachera PZBuk mogą liczyć na darmowe środki nawet do 500 PLN, a wysokość bonusu uzależniona jest od depozytu.

PZBuk kod promocyjny na start

PZBuk kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Pierwszy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Bukmacher PZBuk wymaga wpisanie tam podstawowych danych jak imię czy nazwisko. To sprawia, że założenia konta jest bardzo proste i nie zajmie zbyt wiele czasu.

PZBuk czy jest darmowy kod promocyjny?

Istotne w tym procesie jest to dokonania odblokowania bonusu. Tą czynność można wykonać jedynie poprzez:

  • wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  • zaznaczenie opcji otrzymania bonusu powitalnego

Oba kroki można wykonać jedynie w formularzu rejestracyjnym.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz musi dokonać pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją.

Legalny bukmacher PZBuk przyznaje bonus 100% wartości pierwszej wpłaty, np. gracz wpłacił 400 PLN to taka sama kwota tylko,. że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Bonus znajdzie się na koncie użytkownika automatycznie, po tyk jak bukmacher PZBuk dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie 500 PLN.

Gracze, którzy posiada aktywne konto u bukmachera PZBuk mogą liczyć na takie promocje jak chociażby „Kombodoładowanie”, czy też „komborakieta”. Korzystając z tych akcji można liczyć na większe wygrane nawet o 14%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł3170 PLN w nowej promocji bukmachera Milenium
Następny artykułSTS bonus powitalny listopad 2019. Zakład Bez Ryzyka 200 PLN.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.