Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom następujący pakiet powitalny na start freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenum. Chcąc liczyć na bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Ten krok można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane ja imię czy też nazwisko.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Milenium na łączny bonus 3170 PLN

Bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie możliwości wpisania tego kodu.

Milenium darmowa gotówka za depozyt do 1520 PLN

Pierwsza wpłata nowych graczy bukmachera Milenium jest objęta promocją. Operator przyznaje bonus równowartości wpłaconej kwoty przez użytkownika, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Dodatkowo jeśli pierwsza wpłata była większa niż 50 PLN w gratisie typer otrzyma freebet o wartości 20 PLN.

betclic darmowy kod promocyjny

Zakład bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Nowi gracze bukmachera Milenium mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu KONIECZNIE trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże pierwszy kupon przegrany to Polski bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki do 150 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom szereg ciekawych promocji, jak chociażby „Happy Hours”, w której to akcji zagrane kupony są bez podatku.

Wystarczy zagrać kupon w godzinach trwania akcji, który musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKoszykówka. Bonus 40 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykuł500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.