Legalny bukmacher Noblebet oferuje extra bonus na start, gdzie to można maksymalnie otrzymać nawet 1650 PLN w formie środków bonusowych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Noblebet

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Noblebet

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Noblebet. Warto jest wiedzieć, że jest to nowy, ale legalny bukmacher działający na terenie Polski.

Warunki rejestracji są proste, a co za tym idzie nie ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu każdej osobie. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie bukmachera Noblebet www.noblebet.pl. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko, login oraz hasło.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Noblebet?

Chcąc aktywować bonus powitalny należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Po czym pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty. Należy jednak pamiętać, że promocją są objęte trzy pierwsze depozyty, gdzie to gracz może liczyć na extra bonusy za dokonanie depozytów:

  • Pierwsza wpłata: Bukmacher Noblet przyznaje bonus 100% za dokonanie depozytu. Każdy gracz może otrzymać nawet 800 PLN.
  • Drugi wpłata: Bukmacher Noblebet przyznaje bonus 50% za dokonanie depozytu. Każdy gracz może otrzymać nawet 800 PLN.
  • Trzecia wpłata: Bukmacher Noblebet przyznaje bonus 50 PLN na zakłady ze sportów wirtualnych.

Łącznie gracze otrzymają nawet 1650 PLN w formie środków bonusowych.

Mimo, że bukmacher Noblebet dopiero rozpoczyna swoją działalność to oferta tego bukmachera jest ciekawa i każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza tym można spodziewać się kolejnych bonusów ze strony tego bukmachera dla graczy w najbliższych dniach.


Noblebet Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedziba w Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10 (KRS: 0000687635; NIP: 6292481907, REGON: 367989720) – zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGran Prix Polski w żużlu bonus za przegrany kupon od STS
Następny artykułŁotwa – Polska darmowy bonus od bukmachera STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.